Previous slide
Next slide

Objednáte termín

Naše stretnutia, počas ktorých nájdeme príčinu Vašich ťažkostí v každom slova zmysle, aj v zdravotnom, poradíme a pomôžeme sa ich zbaviť.

Objednáte si u mňa termín na hore uvedenom kontakte.

Každá žiadosť o termín a pomoc zaslaná, na akékoľvek iné číslo než 0948 140 410 bude nepovšimnutá a bude nezodpovedaná.

Nepotrebujem od Vás žiadne zdravotné ani iné informácie, okrem jednej najdôležitejšej veci zdravotnej, alebo životnej situácie, ktorú neoznamujete mne, ale mojej pomocníčke, ktorá Vám dáva termín. Aj to len preto, aby duchovný svet videl, že ste schopní aspoň jasne naformulovať, čo vás najviac trápi.

Počas stretnutia so mnou pozriem čakry, meridiány, orgány, Vašu psychiku – všetky životné situácie.

Nájdem príčinu a v súlade s plánom Vašej duše ju odstránim, preto sa, okrem zdravotného stavu, upravia a vyliečia aj Vaše vzťahy a životné situácie.

Otomto všetkom Vás podrobne poinformujem.

Pokyny k objednávaniu

Objednávky

Streda - Piatok: 10:00 - 11:00

Telefon

+421 948 140 410

Chováme sa slušne a úctivo

Všetko, čo nie je v súlade s plánom Vašej duše, vyčistíme a upravíme v rámci sedenia.

Dostanete u mňa podrobné odporúčania ako zdravotné, psychoemocionálne, aj ohľadom vzťahov, ktoré Vás dajú späť na Vašu cestu.

Asistentka dáva len termíny, nie je to Vaša liečiteľka, ani psychoterapeutka. Ušetrite ju preto od posielania fotiek Vašich nálezov a od zdĺhavého popisovania Vašej životnej situácie jej. Pomáha mi s láskou dobrovoľne, preto Vás prosím o slušnosť a extrémnu úctu voči nej. Ona je moja asistentka. Preto nežiadajte od nej okrem dátumu a času termínu žiadne iné informácie – spoje, dopravu a iné. Je extrémne milá a ochotná, poprosím preto, aby Ste ju nebombardovali opakovanými esemeskami a mailami, ale trpezlivo vyčkali, kým vyrieši Váš prípad. Viete sami, že zlyháva aj technika, nie vždy prejde esemeska, alebo mail.

Asistentka a ja sa k vám chováme slušne a úctivo, je správne z Vašej strany, za každých okolností sa k nám obom chovať slušne a úctivo.

V záujme predídenia zbytočným nedorozumeniam a detinsky nezrelým výhovorkám, je správne, že si každý objedná svoj termín sám. Ak predsa objednáte termín pre niekoho iného, prípadne pre viac osôb, objednaná osoba o tom musí bezpodmienečne vedieťa súhlasiť s tým.
Výnimkou sú len osoby v kóme. Tam môže objednať termín, len priamy pokrvný príbuzný. Čiže dieťa rodičom a rodičia deťom. V niektorých výnimočných prípadoch partner.

Nie je správne nikomu vnucovať pomoc, o ktorú nestojí a s ktorou nesúhlasí. Energeticky a duchovne to pridá potiaže každému zúčastnenému.

Pomáhame aj na diaľku

Pomáhame aj na diaľku, kde takisto zdiagnostikujem a poinformujem.

Nie cez telefonický rozhovor, nie cez skype, viber, iné – v určenom termíne s Vami nekomunikujem. Naopak, stojím pri Vás. Zdiagnostikujem Vás, to, čo je potrebné riešiť riešim, dostanete pomoc v každom slova zmysle. Zdravotnom, psychoemocionálnom, mentálnom, rodinných aj pracovných a firemných vzťahoch.

Všetky informácie Vám nahrám, nahrávku Vám asistentka prepošle do 7 dní na Váš mail. Aj v tomto prípade trpezlivo počkajte.

Presný čas terapie naprogramujem, čiže je jedno či ste v Kanade, alebo Austrálii, na Slovensku a či v Čechách, terapie prebehne v dohodnutú hodinu.

Vaše reakcie prvé tri týždne po našej pomoci, čiže spätnú väzbu, píšte stručne 3-4 vetami do sms správy na číslo 0948 140 410.

Tento krok, čiže spätná väzba je potrebná, len ak chcete pokračovať v pomoci u mňa.

Konzultujem a komunikujem s Vami LEN a IBA počas osobného stretnutia a v nahrávkach. Preto Svoje najdôležitejšie otázky, maximálne tri pošlite pred terapiou na diaľku do sms správy. Toto sa vzťahuje len na terapiu na diaľku. Samozrejme počas osobného stretnutia Vám zodpoviem všetky.

Kryštál

Ďalší spôsob pomoci je – ja kúpim, vyčistím od všetkých neprospešných energií kryštál a naprogramujem Vám ho na doslova čokoľvek, čo potrebujete – okrem ublíženia iným, respektíve poškodenia iných.

Nenoste mi kryštály. Len Vami vyrobené runy, alebo kríže, ak ich chcete požehnať.

KRÍŽE a RUNY Vám posvätím, LEN pri osobnom kontakte, lebo ich naladím na Vás.

Kryštál bude Váš dokonalý sluha, dokonale splní, na čo ho naprogramujem. Napríklad nastaviť tlak krvi,  odstráni neúnosné bolesti tela, zmenší, odstráni nádor, vyčistí a chráni byty, priestory, pred inými entitami, aj Vám škodlivými žiareniami, vrátane 5G, geopatogénnych zón, taktiež pomôže zvýšiť obrat v obchodoch, hoteloch, reštauráciách – všestranná pomoc v tom, čo najviac potrebujete.

Jeden program = jeden kryštál

Kryštál má mnou uzavretý program.

Ak sa rozbije, každý jeden úlomok plní dokonale naďalej daný program. Kryštál žije zo mňa, preto nie je nutné ho očistiť vodou, nabíjať na slnku, iba ak to robí dobre Vašej psychike.

Netreba ho zbytočne strkať nikomu do rúk, ale ak ho niekto chytí, program sa tým nevymaže. Totiž kryštál počúva len mňa.

Iba ja môžem vymazať, alebo meniť jeho program.

Duchovné princípy

Ordinoval som v minulosti na rôznych miestach, aj v iných štátoch, toho času sa na Vás teším v Starom Smokovci.

Vzhľadom na spôsob našej pomoci Vám, Vás poprosím s láskou o dodržanie dohodnutých termínov. Predstavte si, že Vy čakáte na termín a niekto, kto ho má, neodvolá aspoň 48 hodín dopredu, tým pádom Vám nedá šancu. Odvolajte ho preto aspoň 48 hodín dopredu.

Áno, sú aj náhle, nepredvídateľné situácie, kedy možno nestihnete včas odvolať termín.

V tom prípade, ako uvádzam vyššie automaticky dostanete terapiu na diaľku, ako to uvádzam hore.

Je to z toho dôvodu, že sa na termín s Vami pripravujem noc predtým, kedy pre Vás privolám pomoc a energie na daný konkrétny čas.

Ak sa nedostavíte, prepošlem Vám tieto energie na diaľku, ako uvádzam vyššie. Toto sú duchovné princípy, ich nedodržanie spôsobí potiaže každému z nás. Vám aj mne.

Poprosím Vás preto, postavte sa k dodržaniu termínu veľmi korektne, čestne, zrelo a poctivo.

Detinské výhovorky, ako od Vás počúvam, nevedelii sme, zabudli sme, neprídeme, rozmysleli sme si to, Vám nepomôžu.

Po dohodnutí termínu začnú fungovať duchovné princípy.

Duchovné zákony človek nikdy neobíde.

Ceny a platobné podmienky

Z diskrétnych dôvodov nezverejňujeme ceny terapie, ani spôsob platby. Všetky pokyny ohľadom terapie, vrátane platobných detailov, dostanete po objednaní terapie cez email. Záväzným potvrdením termínu potvrdeného platbou dáva pacient plný súhlas na terapiu pánom MUDr. Mikulášom Štefanom pri osobné terapii, či terapiu na diaľku. Peniaze sa pacientom vracajú iba za predpokladu, že terapie z akéhokoľvek dôvodu neprebehne, odpadne alebo sa pacient terapie z vopred ospravedlneného dôvodu nemôže zúčastniť a terapii nie je možné presunúť. Pokiaľ terapie na diaľku, alebo osobne prebehne, platba je v tomto prípade nevratná a nie je možné terapiu reklamovať, alebo spochybňovať.

Dbajte pokynov

Pri konzultácii prosím na sebe nemajte žiadne aromatické látky ako parfém, vodu po holení, aviváž, lak na vlasy a pod., cigaretový dym (prosíme nefajčiť min. 2 h pred termínom).

Nedodržaním škodíte sami sebe, týmito vôňami otupíte moje zmysly, nebudem schopný Vás zdiagnostikovať a dostanete slabšiu terapiu.

Ako aj  kovové predmety (opasky, šperky)oslabujú terapiu.

Zároveň Vás prosíme o dochvíľnosť pri príchode na terapiu a ak je to možné, pred terapiou prosíme prečítať knihu Odkaz slnečnice.

V prípade výskytu akútneho ochorenia počas uplynulých dvoch týždňov (chrípka, prechladnutie, kašeľ, kiahne, herpes zoster s pľuzgiermi, čiže akútne infekčné ochorenia) nás prosím kontaktujte pre zmenu termínu.

Pán doktor totiž nie je obvodný lekár, ani robot, môže sa nakaziť a Vy svojou bezohľadnosťou pripravíte ľudí o jeho pomoc.

Ak pán doktor uvidí príznaky akútneho ochorenia, bude Vám pomáhať cez dvere, ako aj pri akejkoľvek silnej vôni, ktorú zacíti – čiže na diaľku, ako uvádzame vyššie.

Nákupný košík